2.kolo KP mladších žáků

V dnešním prvním utkání KP 6 ml. žáků jsme nestačili na (asi??) silnější Příbram. V prvním setu jsme ještě dotáhli vedení soupeře na stav 23:24, ale následně jsme zkazili podání. Ve druhém setu už jsme stále tahali za kratší konec, nebyli jsme schopní přihrát, dostat se do mezihry a tak jsme 0:2 prohráli.
V dalších dvou utkáních jsme s přehledem zvítězili nad Kolínem a Nymburkem shodně 2:0.
Udělali jsme další pokroky v organizaci hry, zlepšili jsme se v odstupování od sítě a v přebíhání. Je vidět, že herní zkušenosti přibývají. ? Jako zatím vždy, pochvala za herní projev !

Hodnocení trenérky Kateřiny Svobodové

První zápas: Příbram 2:0 Kladno

Hned první zápas byl pro tým asi nejtěžší.Příbram měla dobré většinou plachtící podání,které se nám moc nedařilo přihrát.V prvním zápase jsme hodně kazili podání.Ale dařilo se nám v útoku.Myslím,že příště Příbram porazíme,když budeme trénovat příjem a náhru.

Druhý zápas: Kolín 0:2 Kladno

V tomto zápase už jsme byli rozehřátí a mnohem méně jsme kazili podání a příjem. Myslím,že tenhle zápas se odehrál  lépe než před čtrnácti dny. Šel nám útok.

Třetí zápas: Nymburk 0:2 Kladno

Poslední zápas byl celý podařený. Dařilo se nám všechno.  Nymburk honě kazil příjem a podání.

Dneska se mi turnaj hodně líbil, moc jsme se všichni od minule zlepšili, těším se na další.:-)

Hodnocení Davida Pergla

Příští kolo 4.11. hrajeme na půdě Příbrami, kde se dále utkáme s Odolenou Vodou A a nám, zatím neznámým, Prosekem.