Spolupracujeme

Volejbalový klub Kladno volejbal cz spolupracuje s řadou dalších volejbalových klubů, týmů a trenérů, ale i jinými subjekty nebo organizacemi.

Dlouholetá je naše spolupráce se Sportovním Gymnáziem Kladno, s Amatérským volejbalem 4+2, s volejbalovými kluby v Kladně a okolí (Vavřinec Kladno, Roztoky, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Tuchlovice, Beroun, Mělník). Organizujeme Ligu kladenských základních škol v barevném minivolejbalu pro děti z 3. – 5. tříd ZŠ, seriálu 6. turnajů v hale i na písku se zúčastní více než 200 dětí z Kladna a okolí.

Na trénincích všech kategorií a během tréninkových kempů běžně pracují s našimi svěřenci trenéři a specialisté z jiných klubů a sportovních odvětví – díky tomu se k hráčům a účastníkům kempů dostávají informace v nové, ještě neokoukané podobě. Cílem je zlepšení podmínek přípravy všech hráčů a hráček a snaha působit na volejbalisty jinak a podnítit nárůst výkonů.

Těšíme se i na Vás – kontaktujte nás na adrese klub@kladno.volejbal.cz

Sportovní areál Beach klub Vavřinec Kladno byl založen v lednu 2011. Areál je otevřen všem sportovcům bez rozdílu věku, a to nejen z Kladna, ale i blízkého či vzdáleného okolí. K dispozici jsou 3 antukové a 3 beachové kurty, v zimních měsících kryté v přetlakové hale.