MINI

Volejbalový klub Kladno volejbal cz pořádá pravidelně během školního roku sérii turnajů minivolejbalu, určených pro žáky 3. a 4. tříd základních škol z Kladna a okolí.

Hraje se podle pravidel oranžového volejbalu (tedy chyť a pinkni). Hracím dnem kladenského minivolejbalu jsou čtvrtky. Sraz účastníků je v 8h00, po zaregistrování přítomných družstev je provedeno rozlosování a zahájení turnaje. Konec zpravidla bývá ve 12h00.

Všechny turnaje kladenského minivolejbalu se hrají buď v Kladenské sportovní hale, nebo v přetlakové hale 12. ZŠ Brjanská, případně v areálu Beach volejbalového klubu Vavřinec. Zúčastněným týmům jsou po celou dobu konání turnaje k dispozici šatny a toalety.

Všechna družstva nastupují k utkáním turnajů kladenského minivolejbalu v reklamních tričkách, které dodá pořadatel, tedy volejbalový klub Kladno volejbal cz. Hráči mají vlastní trenýrky (nemusí být jednotné), ponožky a ČISTOU SPORTOVNÍ OBUV DO HALY (s nebarvící podrážkou). Turnaj v Beach klubu Vavřinec se hraje na písku, tedy hráči jsou bosí. Pro čas mezi jednotlivými utkáními (v době kdy tým nebude hrát) doporučujeme hráčům používat teplákové soupravy.

Všechna družstva si v průběhu turnajů kladenského minivolejbalu zajišťují pitný režim a občerstvení sami. Doporučujeme uzavíratelné sportovní lahve, prosím dbejte na zvýšenou opatrnost při občerstvování, abychom neznečistili hrací plochu sportovní haly.

I Vaše škola se může do turnajů zapojit! 

Družstva pro jednotlivé turnaje kladenského minivolejbalu je možné přihlásit předem na e-mailové adrese: mini@kladno.volejbal.cz

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na: +420 739 549 009

Po dohodě je možné týmy přihlásit i přímo na místě ve sportovních halách.

Těšíme se na Vás – Kladno dotoho!