Komunita

Volejbalový klub Kladno volejbal cz, to není pouze extraliga mužů. Všichni hráči a hráčky všech věkových kategorií se aktivně účastní partnerských, sponzorských a hlavně charitativních akcí.

Hráči A-týmu jsou vzorem pro mládež i sportovní veřejnost. Pravidelně se zapojují do tréninku mládeže, navštěvují sportovní, kulturní a společenské akce. Návštěvnost utkání během dlouhodobé části extraligy je pravidelně nad 500 diváků, v play-off více než 1000 fanoušků a často přesahuje i maximální kapacitu Kladenské sportovní haly. Patrony utkání byli olympijští medailisté, atletka Barbora Špotáková, kanoista Josef Dostál nebo přední jazzová zpěvačka Eva Emingerová.

Během posledních sezón jsme podpořili Nadaci pro dárcovství kostní dřeně, Korálek a dětské domovy v Kladně a v okolí. Zorganizovali jsme charitativní akci Ruka-Bára, vybírali jsme finance pro Dominika Kocifaje a Nadaci pro boj s rakovinou prostaty, během 5 extraligových sezón jsme získali celkem okolo 300.000, – Kč. Vzdali jsme hold záchranářům i členům Hasičského sboru Středočeského kraje.

Komunita příznivců, fanoušků, partnerů a volejbalistů a volejbalistek okolo volejbalového klubu Kladno volejbal cz žije naplno. Připravujeme různé akce zaměřené nejen na sport. Možnost společně trávit smysluplně volný čas máte i Vy – přijďte mezi nás!