Výzvy maturantům: Volejbalisté pro ně chystají ceny

Vstup na volejbalový zápas zdarma a k tomu ceny do tomboly maturitních plesů. To je nabídka Kladenských orlů všem maturantům roku 2020.

Zástupci středních škol v podobě maturantů v příštím roce, kteří přijdou do kladenské sportovní haly na extraligové utkání 13. ledna s Brnem (začátek 19.30 hod.), mají vstup zdarma a k tomu naroste jejich maturitní tombola na školním plese, pokud jich v jedné skupině dorazí minimálně patnáct.

„Je to naše první utkání v novém roce, a protože je naší tradicí, že některé zápasy pro diváky rádi zpestříme, tak jsme se rozhodli udělat příštím maturantům radost a něco z klubu jim darovat do jejich tombol na maturitních plesech. Za to od nich chceme maličkost. Aby nás ve velkém počtu přišli proti Brnu povzbudit,“ vyzývá studenty čtvrtých ročníků trenér orlů Milan Fortuník.

Pro bližší informace je nutné, aby se zájemci klubu ozvali prostřednictvím e-mailové adresy klub@kladno.volejbal.cz s kontaktním spojením. „Okamžitě se se zájemci spojíme a domluvíme podrobnosti akce,“ dodává kladenský kouč.

Zdroj: http://www.vasekladno.cz/sport/volejbal/11404-vyzvy-maturantum-volejbaliste-pro-ne-chystaji-ceny