V Ostravě to kladenským volejbalistům nesedlo

Kladenští Orli v ostravské hale roztáhli křídla pouze ve druhém setu. Domácím tak podlehli 1:3 a druhá příčka extraligové tabulky se jim vzdálila.

Zápas v Ostravě potvrdil, že rozšíření kádru trenéra Fortuníka je nezbytné. S Ostravany, které v prvním vzájemném zápase bleskově smetli, si tentokrát Kladenští neporadili ani přes skvělá zakončení Hýského. Pouze „nekonečný“ druhý set z pohledu Orlů přinesl mírné zlepšení v podobě zvládnuté koncovky. Ve zbytku střetnutí už ale opět dominovali domácí, kteří se spoléhali zejména na vyrovnaný servis.

Příští extraligový zápas sehrají kladenští Orli v sobotu 26. ledna. Předtím je ale čeká ještě odvetný duel Českého poháru s Příbramí. Na palubovce už by se mohla objevit i nová posila. Ruský bohatýr Sergej Baranov přiletí ve středu.

Zdroj: Kladenské listy