Trenér Fortuník: Zadělali jsme si na problém

Kladenští orli prohráli na začátku sezony druhý zápas v řadě, tentokrát na palubovce Odoleny Vody 2:3.  Na vicemistry extraligy to je na pováženou. Trenér Milan Fortuník zvažuje i radikální zásahy v sestavě.

„První set jsme sice vyhráli, ale už na začátku druhého jsme si zápas zkomplikovali svojí vlastní laxností. Odolku jsme tím zvedli, soupeři jsme nalili energii a s jejich obětavostí či bojovností jsme si poradit nedokázali. Dokázali jsme ve čtvrtém setu nastřílet pět šest autů a s takovou výkonností těžko můžeme pomýšlet na výhru. Druhou porážkou jsme si zadělali na problém hned na začátku sezony. Musím sáhnout k nějakým opatřením. Nesouhlasím s některými hlasy, které tvrdí, že v play off bude mužstvo hrát jinak, lépe. Nebude. Extraliga je nyní nebývale vyrovnaná. Pokud nepotáhneme za jeden provaz, ale jako tým individualit, tak se do play off ani nemusíme dostat. Buď se mi podaří tým nakopnout, nebo dojde k hráčské výměně,“ uvedl kladenský kouč.

Zdroj: Jan Murárik / Vaše Kladno