Spolupracujeme

Pro zlepšení podmínek přípravy všech hráčů spolupracuje volejbalový klub Kladno volejbal cz s řadou dalších volejbalových klubů, týmů a trenérů. Na trénincích všech kategorií a během tréninkových kempů běžně pracují s našimi svěřenci trenéři a specialisté z jiných klubů a sportovních odvětví – díky tomu se k hráčům a účastníkům kempů dostávají informace v nové, ještě neokoukané podobě. Cílem je působit na volejbalisty jinak a podnítit zlepšení výkonů.

Sportovní klub Vavřinec – Beach klub Kladno byl založen v lednu 2011. Je otevřen všem sportovcům bez rozdílu věku a to nejen z Kladna ale i blízkého či vzdáleného okolí. Hlavním cílem je sdružit všechny sportovce využívající rozdělovský sportovní areál. Důležitá je rovněž podpora, propagace a organizace míčových her v areálu a zejména práce s mládeží pod vedením kvalifikovaných trenérů.

 

Sportovní klub VK Vavřinec Kladno byl založen v roce 2011. Cílem zakladatelů je vybudovat v Kladně dobře fungující klub sdružující mládežnická družstva ženského volejbalu. Týmy Vavřince startují v soutěžích krajského přeboru KP středočeského kraje. Zkušené trenérky vedou družstva kadetek, starších žákyň a mladší žákyň. Velkým snem vedení klubu je vytvoření fungujícího ženského týmu z vlastních odchovanek.

 

Volejbalový klub VK Kladno sdružuje hráče zaměřující se na šestkový sálový i antukový volejbal. Klub dlouhá léta vychovával hráče šestkového volejbalu v mládežnických týmech, nyní ho reprezentuje mužské družstvo v krajské 2.třídě. V týmu dostávají příležitost mladí odchovanci z volejbalového klubu Kladno volejbal cz.

 

 

Ve volejbalovém klubu SLAVIA Hradec Králové se řada kvalitních trenérů dlouhá léta stará především o výchovu hráčů ve věku od 6 do 21 let. Je největším volejbalovým klubem v kraji. V roce 2000 byly zřízeny sportovní třídy, vpři klubu funguje Sportovní centrum mládeže. Mládežnické celky soutěží v krajských přeborech minižactva, mladšího a staršího žactva i Českých pohárech a mají návaznost na dospělé týmy. V kategorii mužů spolupracují SLAVIA a KLADNO při pendlování hráčů i v organizování přípravných utkání, turnajů či kempů.