Mladší žáci bojovali v Příbrami

Dnes 04.11.2018 jsme hráli další kolo krajského přeboru mladších žáků v Příbrami. Utkali jsme se se třemi družstvy. První zápas jsme odehráli s týmem Odolená Voda A. Utkání to bylo napínavé. První set jsme sice prohráli, ale druhý jsme už vyhráli. Následoval tiebreak, který jsme vyhráli a radovali se z vítězství 2:1.

Druhý zápas s domácí Příbramí jsme prohráli 2:0. Udělali jsme pár chyb, které se nám vymstily.

Náladu jsme si spravili při posledním zápasu proti Proseku, který jsme vyhráli 2:0.

Po třetím kole a devíti odehraných zápasech okupujeme krásnou druhou příčku v tabulce.

Lukáš Svoboda

Dnešní 3.kolo KP 6 ml. žáků v Příbrami bylo zatím nejtěžší, které jsme odehráli. Nebylo zde slabých soupeřů.
Dosud neporažená Příbram, kterou dnes poprvé v posledním utkání dne zaskočila Odolena Voda A, silný Prosek a my.
Na rozjezd jsme měli Odolku A. Po počátečním rozkoukávání a prohraném 1. setu jsme zápas otočili a zvítězili po boji v tie-breaku 16:14.
S Příbramí jsme sehráli naprosto vyrovnané utkání, ale obě koncovky setů jsme projeli na přihrávce. Na podání se dostal dobře podávající hráč soupeře a bylo po hře.
Poslední zápas proti Proseku byl obdobou toho předcházejícího s Příbramí, ovšem tentokrát se šťastnými koncovkami pro nás. Ve druhém setu jsme prohrávali už 20:24, když se na podání dotočil Vojta 9 a utkání dopodával do zdárného konce 26:24.Radost celého týmu byla veliká.
Nutno říci, že stejně jako ve vyšších soutěžích vyhrává ten, kdo má lepší servis. Přihrávka jasně zaostává za kvalitou podání. U nás měli pěkné série podání i Matěj Kubelka, David Pergl, Kuba Hlaváček a Michal Kratina.
Na nahrávce jsme dnes točili Matěje Kubelku, Kubu Kubištu a nově i Lukáše Svobodu, který se své role zhostil výborně.
Méně prostoru dnes dostal Vojta Ctibor.
Zápasy byly těžké a na vyhrocených emocích, které je provázely, se bohužel podepsal i tristní výkon rozhodčího.
Kluci dnes mají velkou pochvalu za bojovný kolektivní výkon. Naše družstvo je velmi mladé a vede si náramně dobře !???Jsme druzí v tabulce.?