Junioři B proti Komárovu a Rakovníku

Oba zápasy jsme odehráli v sokolovně v Komárově. První zápas byl proti domácímu Komárovu, který z minulého kola neměl ani bod, proto jsme si mysleli, že to bude hratelný soupeř. Hratelný by byl, pokud bychom nedělali chyby při servisu, příjmu, přihrávce i útoku. Proto jsme proti Komárovu prohráli 3:0. Vlastně jsme si celý zápas prohráli samy.

Druhý zápas byl proti Rakovníku. Hráli jsme v hale s vyšším stropem a tudíž nešlo tolik našich příjmů do stropu. Přestali jsme dělat většinu chyb, ale stále jsme v 1. setu podlehli. To se však změnilo v dalších setech a po napínavé koncovce ve 3. a 4. setu jsme nakonec s Rakovníkem vyhráli 3:1. Takže jsme si z z Komárova odvezli hezké 3 body, i když jsme na 6 určitě měli.