Krátce

TRÉNINKY MLÁDEŽE V ROZDĚLOVĚ

Tréninky mládeže opět běží!

Každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 18:00 trénují naše mládežnické týmy venku v areálu Beach klubu Vavřinec v Kladně Rozdělově.

Více informací ZDE!

———————————————————————————————-

SEZÓNA 2019/20

Kvůli opatřením ohledně koronaviru byla sezona 2019/20 ukončena po odehrání 21.kola základní části. Podle umístění v tabulce jsme tedy skončili na 6. místě.

V Českém poháru jsme vybojovali stříbrné medaile, ve finále jsme nestačili na Jihostroj České Budějovice.

Hráli jsme CEV Challenge cup, kde jsme v 1/8 finále vypadli s týmem Sporting Club Lisboa.

Moc děkujeme celému týmu Kladno volejbal cz, našim fanouškům, sponzorům a partnerům za pomoc a podporu během celé sezóny 2019/20. Dávejte na sebe pozor a budeme se na Vás všechny těšit!

————————————————————————————————
NÁBOR DO VŠECH MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ

Pokud máte zájem začít hrát volejbal, od září budou opět v Kladenské sportovní hale probíhat tréninky mládežnických kategorií chlapců. Je možné se přihlásit do všech věkových kategorií. Pro více informací pište na: