Adam Zajíček hodnotí zápas proti Brnu

První utkání v novém roce Kladenští orli v extralize prohráli doma s Brnem 1:3 (25:23, 14:25, 22:25, 20:25).

Hodnocení Adama Zajíčka:

Zápas s Brnem jsme začali slušně, byla to tahanice bod po bodu, občas někdo odskočil na dva a více bodů, ale následně to manko druhý tým stáhl, koncovka prvního setu byla šťastnější pro nás, Brňákům nešlo podání, což nám hrálo do not. Od druhého setu Brnu servis začal lepit, zvláště Římalovi, dostali jsme pár přímých bodů z podání a naše hra znejistěla, neměli jsme takovou jistotu ve výkonu jako v prvním setu, přihrávka se stabilizovala, bohužel jsme měli problémy se ztrátou po dobrém příjmu, netlačili jsme tolik podáním jak by se slušelo, Brněnský nahrávač skvěle dirigoval svůj tým, obrana byla těžká, ale i přes to jsme bránili jak na síti, tak i v poli velmi slušně, bohužel tyhle situace jsme nedohrávali a to nás značně sráželo do kolen. Snažili jsme se ze všech sil toto utkání zvrátit a dovést do tiebreaku, bohužel Brno hrálo v pohodě a s chutí, tudíž si odvezli všechny tři body. Děkujeme všem fanouškům za podporu, makáme dále ať jsou naše výkony optimální a ať z nich máte radost jako tomu bývalo.