David Kuboš o zápase v Odoleně Vodě

V sobotu 9.11. jsme vyrazili na zápas 6. kola extraligy na Odolku. První zastávka byla u Fortuníků na týmové kafe, kde na nás čekalo i výborně občerstvení v podobě sladkých dezertů. Postarali jsme se o to, aby nic nezbylo a přesunuli se kousek vedle do haly, kde jsme od 18h nastoupili proti domácí Odolce. Stejně jako v předchozích zápasech se nám nepovedl vstup do utkání a soupeř postupně odskočil o několik bodů. Zlepšeným výkonem a bojovností jsme začali postupně náskok stahovat, ale domácí tým už zvládl první set dohrát. Od druhého setu jsme pokračovali v dobrém výkonu z konce předchozího setu a začali jsme Odolku přehrávat. Stav utkání se nám povedl otočit na 1:2 a ve čtvrtém setu jsme domácím odskočili o 4 body. Vypadalo to, že si odvezeme plný počet bodů, ale bohužel jsme nedokázali náskok udržet a dali tak soupeři šanci. Ten ji využil a čtvrtý set vybojoval ve svůj prospěch. Tie-break se nám vůbec nepovedl a za prohru 3:2 jsme získali jen bod. Příští sobotu hrajeme od 17h v Příbrami, kde budeme bojovat o vítězství.