Kadeti výborně rozehráli sezonu!

V neděli 15.9. jsme sehráli první turnaj v kadetské kategorii. Z turnaje jsme odjeli se všemi šesti body ale náš výkon nebyl tak přesvědčivý jak se může zdát. První zápas jsme sehráli proti domácímu mužstvu z Roztok. V prvním setu jsme kazili hodně podání a naše hra byla plná zbytečných chyb a proto jsme se v závěru setu dost nadřeli. Set jsme naštěstí vyhráli 25:22. Do druhého setu jsme nastoupili s větší přesností a důrazem a vyhráli jsme ho bez větších problémů 25:13. V posledním setu jsme opět nepředvedli úplně kvalitní výkon ale i tak jsme vyhráli a odnesli jsme si důležité 3 body do tabulky. Druhý zápas jsme odehráli proti týmu z Odoleny Vody. Tohoto soupeře známé už dost dlouho a proto jsme věděli, že to nebude nic lehkého. Do prvního setu jsme naskočili s chutí a předvedli jsme daleko lepší hru než proti Roztokám. Soupeř se ale nenechal zaskočit. Koncovka však patřila nám a vedli jsme 1:0. Do druhého setu se nám povedlo vstoupit stejně jako do setu prvního ale v prostřední části se soupeř dostal do náskoku a už to vypadalo, že druhý set vyhraje. Poté se dostal za koncovou lajnu Tadeáš a podařilo se nám vyrovnat a koncovka setu opět patřila nám. Třetí set byl ze všech nejtěžší. Prali jsme se už od začátku o každý bod. Do koncovky jsme si dokázali vybojovat několika bodový náskok a i přes kvalitní servis soupeře jsme dokázali vyhrát a dovážíme si důležité 3 body. Celý den se nám podařil a ukázali jsme, že i za nepříznivého stavu dokážeme zápas otočit a vyhrát.