Orli proti Ostravě – hodnotí Adam Zajíček

Dne 27.10 jsme odehráli na domácí palubovce utkání s Ostravou. Tento zápas by se dal také nazvat “Podání Davida Konečného” vs. Ostrava, protože to, co předvedla naše hvězdná posila na podání v prvním setu si troufám říct, že rozhodlo o zbytku utkání. David Konečný šel za vyrovnaného stavu 7:7 na podání a ostravští hráči otáčeli za nepříznivého stavu pro ně až při stavu 7:16. Tenhle nástup nás dost uklidnil a Ostravu naopak zaskočil. Během celého zápasu jsme kontrolovali utkání, Ostravu jsme nepustili ke hře jak kvalitním podáním, ale i následnou obranou na síti a v poli. I když ve třetím setu to vypadalo, že by se Ostrava mohla pomalu nadechovat, tak zaúřadoval na podání domácí Adam Zajíček a Ostravě jsme zase bodově uskočili a utkání dotáhli do vítězného konce poměrem 3:0 na sety (stav setů si nepamatuji). Kladenské publikum i přes nepříznivé výsledky jejich “miláčků” se sešlo v hojném počtu a troufnu si konstatovat, že mohli vidět to staré dobré Kladno, které bojovalo, hrálo koncentrovaně, týmově a s fanoušky si toto utkání užívalo. Děkujeme všem partnerům a fanouškům za podporu. Kulatému nesmyslu zdar?