Juniorská liga – v Plzni jsme nezabodovali

1.Zápas
Do prvního setu jsme nastoupili všichni tak na 80%, což se zlomilo v půlce setu a pak všichni hráči vypadli jak na podání, tak na přijmu. Myslím si, že takto vypadal každý set v 1.zápasu. Nebyli jsme schopni přihrát smečované podání a někdy byly problémy i s plachtícím. Bylo vidět, že nehrajeme v plné sestavě. Proto nám padaly zbytečné balóny na zem a celkově jsme dělali zbytečné chyby. Následovala prohra 0:3.

2. Zápas
V druhém utkání jsem nehrál první 2 sety, takže jsem část zápasu viděl z pohledu diváka. Hráli jsme tak nějak podobně jako v prvním zápasu. Akorát jsme kazili i dost servis. Poslední 3. set jsme se, jak říká náš pan trenér Kopecký, dokázali „kousnout“ a hráli jsme velmi vyrovnaný set. Hráli jsme obětavě a byla na nás vidět chuť zvítězit. Bohužel v koncovce se soupeř nepřiznal k tečím balónu a to nám asi shodilo sebedůvěru a poslední balón jsme zkazili. Opět následovala bohužel prohra 0:3. Ale jinak si myslím, že byl zápas v Plzni namáhavý. Ranní sraz v 6:45 a 2 těžké zápasy vysílily naše libero natolik, že v dodávce při cestě zpět hluboce usnulo, viz. foto.