Poslední minivolejbal v hale vyhráli Lichožrouti

Závěrečný turnaj v minivolejbalu tradičně pořádaný trenérem Milanem Fortuníkem v nafukovací hale v Brjanské ulici ovládlo družstvo Lichožroutů.

Do každého utkání na čtvrtině volejbalového hřiště pod nižší sítí nastupují dvojčlenná družstva. Do tří minut je rozhodnuto. Než ale duel začne, soupeři si střihnou o zahájení servisem. Když míč přeletí do vyhrazeného pole, soupeř se jej pokusí ze vzduchu zachytit, nahraje si a přehodí pásku taktéž pokud možno do vyhrazeného území. Pokud se míč přehodit nepodaří, nebo vypadne z ruky či se nevejde mezi lajny hrací plochy, bod si připisuje soupeř. Vítězní Lichožrouti z páté základní školy nasadili tříčlenný tým, který se v zápasech prostřídal. Druzí Adamové prohráli v souboji o zlato právě s Lichožrouty pouze 0:1. Bronz bral tým Trolů.

Ročník kladenského minivolejbalu zakončí školáci 6. června na kurtech Vavřince v Rozdělově.