Český pohár žáků v Hradci Králové

Dne 22.3.-24.3. jsme odehráli závěrečné kolo ČP. V Hradci Králové. První zápas jsme hráli proti Svitavám, se kterými jsme se utkali poprvé stejně jako s Rychnovem a Hradcem Králové. Všechny tyto zápasy jsme prohráli ve 3. setu kromě zápasu s Hradcem, který jsme porazili 2:0. V sobotu jsme porovnali síly  s pražskou Kometou, s kterou jsme opět prohráli ve třetím setu. S týmem z Rychnova jsme také prohráli 2:0. V nedělním závěrečném zápase proti Blue Volley Ostrava se nám opět nedařilo a prohráli jsme 2:0.

Nyní ještě musíme hodně zapracovat na útoku a přihrávce. Potřebujeme, co nejlepší výsledek v prvním kole kvalifikace MČR, které pořádáme na domácí půdě, v Kladenské hale. V ČP jsme skončili na 8 místě což je docela dobré umístění oproti minulému roku, kdy jsme skončili 21 .