Kladno vstupuje do boje o Český pohár

Před dvěma sezonami ho získali, dnes mají Kladenští orli další pokus vybojovat ho zpátky. V Kutné Hoře totiž začínají semifinálové zápasy Českého poháru ve volejbale a Kladno čeká Karlovarsko (19.00).

Kladno se o postup do finále turnaje Final Four střetne s Karlovarskem. Týmem, který na domácí půdě v extralize porazilo, s týmem, který na konci ledna angažoval Lukasze Wieseho, smečaře z polské nejvyšší soutěže. Kladenští orli jedou na turnaj kompletní, tedy i s účkem Baranovem. „Netroufám si ani náznakem tipovat favorita na vítěze. Letos je to extra vyrovnaný turnaj,“ uvedl před odjezdem do Kutné Hory kladenský kouč Milan Fortuník.

Nejméně zpráv na svých webových stránkách před pohárem má liberecká Dukla. Tu Kladenští minulou sobotu doma porazili a potkají ji až v případném finále stejně jako Jihostroj České Budějovice, pokud ten vyřadí Liberec v dnešním druhém semifinále. Finále v pondělí vysílá v  přímém přenosu sportovní kanál České televize od sedmi hodin večer.