Kladenští orli přelétli lvy ve třech setech

Na palubovce ČZU Praha, nově lvů, kladenští volejbalisté výhrou 3:0 (25:19, 25:18, 26:24) potvrdili, že je momentálně unáší vítězný proud.

Ve VIPu haly v pražských Lužinách před utkáním zaznělo, že Konečný je za zenitem, po prvním setu už dotyčný hlouček volejbalových expertů mluvil jinak… Konečný jak na servisu, tak na účku ukazoval svou vynikající formu. Kladno v něm má jednu z hvězd celé extraligy.

Domácí nejvic kousali ve třetím setu. Vytloukli poměrně dost kladenských bloků a hosty v té době držel ve hře útok. Naštěstí si Sobotka vzpomněl na své nejlepší servisy a orli definitivně vzlétli k vítězným výšinám.

Příští utkání čeká Kladno v Bulharsku. V úterý večer hraje evropský pohár s týmem Montany.

Sestava Kladna: Konečný, Habr, libero Moník, Sobotka, Zajíček, Hýský, Vemič (Jachnický, Blažek, Vostárek, Koloušek, Wallisch).

Zdroj: Vaše Kladno / Jan Murárik